Autokoolist

“Altera” Autokool kutsub A1, A2, A, B ja AM (mopeed) kategooria juhtide kursustele. Teadus ja Haridusministeerium on meile väljastanud loa 7368HTM. Õppetöö vastab EL ja riiklikele nõudmistele.

Tulevate juhtide ettevalmistamiseks on loodud optimaalsed tingimused: hind, kvaliteet ja individuaalne lähenemine igale õpilasele. Õppetöö käigus on asetatud rõhk liiklusohutusele ja püüame sisendada kultuurset käitumist liikluses. Õppetöö lõppedes saavad meie õpilastest täisväärtuslikud ja ka eeldatavasti kultuursed juhid-liiklejad.

Kursuste õppetöö toimub Tallinna kesklinnas. АМ, А1, А2 ja A kateegoria MNT riiklike eksameid viib “Altera” autokool läbi oma sõiduplatsil, mis soodustab positiivseid eksami tulemusi. Teoreetiline õppetöö viiakse läbi eesti ja vene keeles spetsiaalselt varustatud klassis, tööpäevases grupis üks või kaks korda nädalas ja laupäevases grupis kord nädalas.

Praktiline õppesõit viiakse läbi individuaalse graafiku järgi vastavalt õpilase ja sõiduõpetaja kokkuleppele. B kategooria juhiks õppimisel kasutatakse manuaalkäigukastiga Toyota Corollat, samuti on võimalik õppida automaatkäigukastiga autoga.

Pakume Teile kvaliteetset õppetööd ning tere tulemast meie kooli!

Kursustele registreerimine